Kancelaria Komornika Adama Grzona funkcjonuje od 2011 r i nieustannie zwiększa swój potencjał. Nasza Profesjonalna kadra niezwłocznie dokłada wszelkich starań, aby wszystkie Państwa wnioski były realizowane na bieżąco. Naszej pracy na co dzień towarzyszy duże zaangażowanie i indywidualne podejście do każdej sprawy, jak także używanie najnowszych rozwiązań teleinformatycznych.

 

W ramach obsługi korzystamy z systemów informacyjnych:

System CEPIK (Centralna Ewidencja Pojazdów i Kierowców) to szybkie i bezpłatne narzędzie dzięki któremu można ustalić pojazdy dłużnika pojazdów, z których może być prowadzona egzekucja. W CEPIK gromadzone są dane o pojazdach zarejestrowanych w Polsce, takie jak: dane pojazdu, dane techniczne, informacje o dokumentach pojazdu, dane o obecnym i poprzednich właścicielach i posiadaczach pojazdu, informacje o takich zdarzeniach jak: kradzież, odnalezienie, wyrejestrowanie czy zbycie pojazdu.
System umożliwia kierowanie elektronicznych zapytań celem ustalenia informacji dotyczących prowadzonych przez dłużnika rachunków bankowych, dzięki Ognivo znacznie skraca się czas niezbędny do wymiany informacji co usprawnia czas reakcji na zlecenie wierzyciela w celu zajęcia rachunków bankowych dłużnika.

 

W przypadku uzyskania elektronicznego nakazu zapłaty system ePUAP daje możliwość złożenia drogą elektroniczną wniosku egzekucyjnego. Dzięki temu innowacyjnemu systemowi istnieje możliwość szybkiego uzyskania informacji dotyczących źródeł dochodów dłużnika, co znacznie usprawnia postępowanie egzekucyjne i szybszą reakcję naszej Kancelarii.
 
 
Aplikacja ŹRÓDŁO została wdrożona z myślą o uproszczeniu pracy na rejestrach państwowych. W efekcie aplikacja ta zapewnia: Dostęp do danych gwarantujący pełną charakterystykę danych oraz zgodność z aktualnym stanem, informacje o osobie i wiele innych.

Nasza Kancelaria jest otwarta na nowoczesne rozwiązania Tele-Informatyczne, ponieważ dzięki temu nasza praca jak i wyniki przekładają się sukces a tym w zadowolenie naszego Zleceniodawcy.